MONADRIVE lifta vilces mašīna MONA320B
video
MONADRIVE lifta vilces mašīna
pastāvīgā magnēta sinhronā bezpārvadu vilces mašīna
MONA320B
Oriģināls
Nosūtīt pieprasījumu
Tērzēšana tūlīt
Produkta ievads
Produkta ievads
MONADRIVE lifta vilces mašīna MONA320B, Pastāvīgā magnēta sinhronā bezpārvadu vilces mašīna.
Produkta parametrs (specifikācija)
spriegums
380V
Ropings
2:1
EIv.L oad
(630 ~ 1000) kg
Elv.Ātrums
(0.5~1.75)m/s
Skave Diam
320 mm
Nodoklis
S5-40 procenti
IP kods
IP41
Maks. Statiskā slodze
3000 kg
Ins.Class
F
Svars
290 kg
Bremze
DC110V 2,6A